About BONIT Solutions

Společnost BONIT Solutions, s.r.o. tvoří tým specialistů s dlouholetými zkušenosti v oblasti internetu, sítí, serverové infrastruktury a software.

Nabízíme konzultační služby, návrh a dodávku firewallů, bezpečného propojení mezi firemními pobočkami, VPN přístupů, serverové infrastruktury a zálohování.

Analyzujeme, navrhujeme, implementujeme a integrujeme sofistikované informační a komunikační systémy s cílem co nejvyššího využití jejich potenciálu. Naše řešení zahrnují systémy pro správu dokumentů (DMS), komunikační a helpdeskové systémy, specializovaná softwarová řešení, komplexní integraci a vizualizaci dat.

BONIT solutions

Konzultace

Poskytujeme konzultační služby v oblasti sítí, data software, analytické a projektové práce. Odhalujeme slabá místa v provozování neintegrovaných IT systémů. Srovnáváme a vyhodnocujeme dodavatelských nabídky.

Bezpečnost

Navrhneme a implementujeme bezpečnostní prvky (firewally, VPN přístup vzdálených uživatelů, bezpečné propojení poboček, pokročilá nastavení vnitřní sítě). Monitorujeme a posyktujeme reporting síťové infrastruktury.

Servery

Instalujeme a spravujeme serverová řešení na platformě linux. Poskytujeme mailové, webové služby, VPN. Zálohujeme klíčová data z vnitřní sítě na interní nebo externí úložiště.

Integrace

Poskytujeme datové propojení IT systémů. nabízíme optimalizaci databází. Pracujeme na omezení duplikování a redundance dat.

Implementace SW

Nabízíme řešení pro správu dokumentů (DMS) a řízení vzdělávání (LMS). Poskytujeme technickou podporu (helpdesk). Implementujeme dashboard pro prezentaci dat z více systémů. Provádíme uživatelské úpravy.

Programovani

Nabízíme programovací práce na komplexních nebo dílčích zákaznických systémech. Poskytujeme službu reverzního engineeringu, zdokumentování a refaktoring technologicky zastaralých řešení.

A navíc...

Náš záběr je široký, seznam není úplný - na to, co neumíme, si vybíráme partnery, za které ručíme.

Career

Koho hledáme?

Můžeme si tykat? Práce u nás je natolik zajímavá, že nevadí, jak je náročná. Nemusíš se vejít se svými schopnostmi do konkrétní kolonky (informatika by to být měla), naopak máš možná šanci náš tým posílit jinou specializací, než očekáváme.

Napiš, můžeme se potkat a probrat to.
kariera@bonit.cz

Contacts

BONIT Solutions, s.r.o.

Vavrečkova 5262
760 01 Zlín
IČ: 06885641 | DIČ: CZ 06885641

Obchodní oddělení


Mobil: +420 734 200 203
E-mail: obchod@bonit.cz

Technické oddělení


Mobil: +420 734 200 204
E-mail: podpora@bonit.czSplečnost je vedena u Krajského soudu v Brně, spisová značka C 104899. Jsme plátci DPH. ČÚ u ČSOB: 283036766/0300Napište nám

  

Antispam